101R18W104KV4E datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    101R18W104KV4E
  • Описание
    Johanson Dielectrics 101R18W104KV4E RoHS: yes Capacitance: 0.1 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 100 V Case Code - in: 1206 Case Code - mm: 3216 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Capacitance - uF: 0.0022 uF Dimensions: 1.57 mm W x 3.17 mm L x 1.27 mm H Package / Case: 1206 (3216 metric) Series: R18 Termination Style: SMD/SMT Voltage Rating DC: 100 V